Nasze zalety:

1Nowoczesna flota 29 ciągników siodłowych, 38 specjalistycznych naczep renomowanych firm oraz własne pojazdy służące do pilotażu ładunków ponadnormatywnych

2Przeszło 10 tys. transportów ponadnormatywnych zrealizowanych na terenie całej Europy oraz Rosji

3Doświadczona i dbająca o każdy szczegół kadra pracowników, której bez obaw mogą Państwo powierzyć realizację nawet najtrudniejszego zadania

O firmie

Firma Peter-Star istnieje na rynku od 2007 roku. Zajmuje się kompleksową realizacją usług transportowych na terenie całej Europy oraz Rosji. W tym czasie wykonała ponad 10 tysięcy transportów. Również takie, które swoimi rozmiarami przekraczały 50 metrów długości, 7 metrów szerokości oraz 6 metrów wysokości, zaś ich waga dochodziła do 150 ton. Nasza firma specjalizuje się także w transporcie kombinowanym stale współpracując z zaufanymi partnerami biznesowymi. Każdego dnia realizujemy transporty kołowe, kolejowe oraz wodne (w tym transporty morskie).

Peter-Star dysponuje własną, nowoczesną flotą pojazdów oraz różnego typu naczep służących do transportu najrozmaitszych ładunków. Każdy pojazd w naszej firmie wyposażony jest w system monitorowania GPS, który pozwala nam na śledzenie jego położenia przez 24 godziny na dobę. Za sprawny przejazd transportów odpowiadają doświadczeni kierowcy oraz piloci, dzięki którym każdy z nich dociera bezpiecznie do miejsca swojego przeznaczenia.

Pracownicy firmy to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które biorą udział we wszystkich etapach związanych z realizacją Państwa zlecenia, począwszy od jego przygotowania na które składa się m.in. organizacja zezwoleń, aż po transport do finalnego odbiorcy, który poprzedzony jest załadunkiem.

Wybierając usługi Peter-Star mają Państwo gwarancję, że zamówiony transport zostanie zrealizowany z zachowaniem najwyższych standardów, których ściśle przestrzegamy w naszej firmie.

Peter-Star jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Firma dysponuje wszystkimi niezbędnymi certyfikatami i licencjami do realizacji transportu drogowego.

Każdy ładunek przewożony za pośrednictwem naszego przedsiębiorstwa jest ubezpieczony.

Dokumenty

Jako solidne i legalnie działające przedsiębiorstwo dajemy Państwu wgląd w dokumenty naszej firmy. Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi certyfikatami, ubezpieczeniami oraz licencjami do realizacji transportu drogowego.