O nas

Od prawie 20 lat zajmujemy się krajowym i międzynarodowym transportem ponadnormatywnym. Od początku swojej działalności w 2002 roku najważniejsze w naszej pracy jest szeroko rozumiane pojęcie BEZPIECZEŃSTWA.

Podczas realizacji powierzonych nam zleceń dbamy o bezpieczeństwo pracowników zaangażowanych w usługę transportową, innych użytkowników drogi ale również o bezpieczeństwo przewożonego ładunku jak i bezpieczeństwo rachunku ekonomicznego klienta. Stale inwestujemy w rozwój i unowocześnienie naszej floty pojazdów, szkolenia pracowników oraz wdrażanie innowacyjnych systemów informatycznych.
Jako jedni z nielicznych przy planowaniu i realizacji transportu wykorzystujemy oprogramowanie ułatwiające przygotowanie planu załadunku, aby pojazdy spełniały zgodne z przepisami wymiary, naciski oraz sposób zamocowania ładunku.

Pracujemy na wiodącym oprogramowaniu do symulacji rozkładu masy ładunku.

Niezwykle istotny jest również dla nas ekologiczny aspekt naszej działalności. Nasze pojazdy ciężarowe spełniają normy emisji spalin EURO5 oraz EURO6.

Jesteśmy członkami OSPTN, ZMPD oraz TIR dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi krajowymi i międzynarodowymi przepisami dotyczącymi transportu ponadnormatywnego.

Jesteśmy aktywnym członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Nienormatywnego
Należymy także do grona członków Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych
Jako jedni z nielicznych w branży transportu ponadnormatywnego posiadamy możliwość transportu ładunków pod osłoną Karnetów TIR

Posiadamy wszystkie wymagane do oferowania usług transportowych dokumenty i zezwolenia, a także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego na kwotę 500.000 EUR